Moskitiery

Moskitiery

Moskitiery okienne

Trwałe i estetyczne ramki moskitiery przeznaczone się do każdego typu okna PCV, drewno, aluminium. Moskitiery montowane są po zewnętrznej stronie okna, nie przeszkadzając w otwieraniu i zamykaniu. Dostępne w różnych kolorach dopasowanych do stolarki, produkowane są na każdy wymiar.

Moskitiery drzwiowe

Moskitiery drzwiowe zapewniają ochronę przez owadami w drzwiach zewnętrznych i balkonowych. Mocowane są na zawiasach do ościeżnicy okiennej lub drzwiowej i otwierają się na zewnątrz pomieszczenia.

Moskitiery przesuwne

Idealnym rozwiązaniem chroniącym nasz dom przed owadami i insektami są moskitiery przesuwane, szczególnie polecane przy większych wnękach takich jak tarasy, czy witryny. W tego typu rozwiązaniu, skrzydło moskitiery przesuwa się na prowadnicach górnej i dolnej.

Moskitiery rolowane

Moskitiera Zwijana (rolowana) – przeznaczone są do montażu we wnękach okiennych oraz drzwiowych. Obsługa odbywa się w łatwy sposób ponieważ moskitiery wyposażone są w mechanizm sprężynowy, który znacznie poprawia komfort pracy. Kasetka, prowadnice i listwa dolna wyposażone są w szczotki, które zapewniają jeszcze bardziej skuteczną ochronę przed insektami.

Chcesz kupić lub dowiedzieć się więcej?

Do Twojej dyspozycji są eksperci Oknoman

Zadzwoń: 22 678 74 93
Napisz do nas!