Rolety zewnętrzne aluminiowe

Roleta zewnętrzna montowana jest głównie na istniejących oknach lub elewacji. Tego typu system to najprostsze rozwiązanie pod względem technicznym i ekonomicznym. Wielkość skrzynki jest uzależniona od wysokości całej rolety oraz rodzaju pancerza. Skrzynki występują w kilku w wersjach m.in skrzynki owalne,  ścięte i kwadratowe. Do każdej rolety istnieje możliwość domontowania rolowanej moskitiery na etapie produkcyjnym. Obsługa rolet może być ręczna za pomocą linki bądź korby oraz elektryczna za pomocą pilota bądź przełącznika.

Rolety zewnętrzne nadstawne

Rolety nadstawne PCV montuje się wyłącznie na etapie budowy obiektu lub wymiany stolarki okiennej w obiektach już istniejących. Klapa rewizyjna w takiej zabudowie występuje od dołu bądź od czoła a obsługa rolety od środka pomieszczenia.

Rolety zewnętrzne podtynkowe

System ten stanowi połączenie zalet rolety zewnętrznej z roletą nadstawną. Podstawową zaletą tego systemu jest fakt, że możemy ją zamontować bez powiększania otworów okiennych i jednocześnie zabudować skrzynkę dzięki czemu osiągniemy efekt wizualny jak w przypadku rolet nadstawnych. W rolecie tego typu cała skrzynka pozostaje na zewnątrz budynku a dostęp serwisowy zapewnia nam klapa rewizyjna w dolnej części.

Chcesz kupić lub dowiedzieć się więcej?

Do Twojej dyspozycji są eksperci Oknoman

Zadzwoń: 22 678 74 93
Napisz do nas!